
Μαξιλάρι Καθίσματος Φερ Φορζέ Στρογγυλό Be Comfy Floral Blue 80002
37×37 εκ, σε καρέκλες, στρογγυλό
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 37×37 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλό μαξιλάρι καθίσματος ιδανικό για καρέκλες φερ φορζέ από την εταιρεία Be Comfy. Το κάλυμμα είναι 100% ακρυλικό ύφασμα dralon σε εκρού χρώμα, ανεξίτηλο και αδιάβροχο, κατάλληλο για χρήση σε εξωτερικό χώρο. Η γέμιση είναι από αφρολέξ υψηλής ποιότητας 5 εκατοστών. Έχει φερμουάρ ώστε να βγαίνει το κάλυμμα και να πλένεται στο πλυντήριο με ελαφρύ στύψιμο.
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 37 εκ |
| Τοποθέτηση | Σε καρέκλες, Σε πολυθρόνες |
|---|---|
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Width | 37 cm, 37 cm, 37 cm, 37 cm |
| Depth | 37 cm, 37 cm, 37 cm, 37 cm |
| Height | 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm |
| Total weight | 0.5 kg, 0.5 kg, 0.5 kg, 0.5 kg |
| Κατασκευαστής | Be Comfy |

37×37 εκ, σε καρέκλες, στρογγυλό
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, στρογγυλό
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, στρογγυλό
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, στρογγυλό
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, στρογγυλό
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, στρογγυλό
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, στρογγυλό
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, στρογγυλό
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

36×28 εκ
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα