
Διακοσμητικό Βάζο Orimono Medio Κεραμικό Bone Άσπρο Η24x30x30cm 101 COPENHAGEN
Κεραμικό
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο από την εταιρεία Estheti σε γκρι χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να τοποθετήσετε μέσα λουλούδια ή μόνο του σαν διακοσμητικό. Τοποθετήστε το στο σαλόνι, την τραπεζαρία ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο για να το διακοσμήσετε.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 13 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 26 cm |
| Total weight | 0.88 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Κεραμικό





Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό

Επιτραπέζια βάζα, κεραμικό, άτυπο


Κεραμικό

Κεραμικό, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Επιτραπέζια βάζα, γυαλί και κρύσταλλο, άτυπο


Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό


Κεραμικό


Κεραμικό


Κεραμικό


Κεραμικό
Σε απόθεμα



Κεραμικό

Κεραμικό

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικό

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα



81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Ρουστίκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα