
Βάζο ArteLibre Μαύρο Κεραμικό 16x10x25cm
Κεραμικό
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο από την εταιρεία Estheti σε μαύρο-χρυσό χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να τοποθετήσετε μέσα λουλούδια ή μόνο του σαν διακοσμητικό. Τοποθετήστε το στο σαλόνι, την τραπεζαρία ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο για να το διακοσμήσετε.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 21 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.88 kg |
| Χρώμα | Μαύρο,Χρυσό |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Κεραμικό

Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό, τερακότα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2



Ξύλο, στρογγυλό

Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό

Κεραμικό


Πλαστικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό


Κεραμικό, τερακότα








Τερακότα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Κεραμικό, τερακότα



152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα



81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα



60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα