
34,3 €
Διακοσμητικό Βάζο (20.5x7.5x20.5) Estheti 819-01869
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο με λαβές και μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Ιδανικό για το σαλόνι, την τραπεζαρία ή οποιονδήποτε άλλο χώρο επιθυμείτε να διακοσμήσετε και να δώσετε στυλ.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 21 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 23 cm |
| Total weight | 0.847 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό


Κεραμικό



Ξύλο, στρογγυλό


Πλαστικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό, τερακότα



Κεραμικό


Κεραμικό
Σε απόθεμα




Κεραμικό, τερακότα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2



Κεραμικό
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα