
Κανάτα από κεραμικό με αντιδραστικό σμάλτο, OLAIA
Κεραμικό
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο από την εταιρεία Estheti σε λευκό-χρυσό χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να τοποθετήσετε μέσα λουλούδια ή μόνο του σαν διακοσμητικό. Τοποθετήστε το στο σαλόνι, την τραπεζαρία ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο για να το διακοσμήσετε.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 21 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.88 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Χρυσό |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Κεραμικό










Κεραμικό, πέτρα


Επιτραπέζια βάζα, γυαλί και κρύσταλλο, στρογγυλό


Κεραμικό



Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό





Κεραμικό


Κεραμικό
Σε απόθεμα



Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό, τερακότα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
100×200×5 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα