
Διακοσμητικό κεραμικό βάζο λευκό 16x16x16 εκ.
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο από την εταιρεία Estheti σε γκρι χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να τοποθετήσετε μέσα λουλούδια ή μόνο του σαν διακοσμητικό. Τοποθετήστε το στο σαλόνι, την τραπεζαρία ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο για να το διακοσμήσετε.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 15 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό



Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό

Κεραμικό

Επιτραπέζια βάζα, κεραμικό, στρογγυλό


Κεραμικό

Κεραμικό

Κεραμικό


Κεραμικό


Κεραμικό, τερακότα


Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό


Επιτραπέζια βάζα, γυαλί και κρύσταλλο, άτυπο

Κεραμικό

Κεραμικό

Κεραμικό


Επιτραπέζια βάζα, κεραμικό, άτυπο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
100×200×5 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα