
Αλέκιαστο Τραπεζομάντηλο (140x180) Dimcol Panama Olive
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 90×90 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καρέ από την εταιρεία Dimcol σε χακί απόχρωση. Είναι κατασκευασμένο από 70% βαμβάκι και 30% polyester που το καθιστά αλέκιαστο και εύκολο στο σιδέρωμα. Τυπωμένο με ανεξίτηλα ανθεκτικά χρώματα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 90 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 90 εκ |
| Ιδιότητες | Με επεξεργασία τεφλόν |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι, Πολυεστέρας |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
| Μοτίβο | Διακοσμητικά |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 36 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Material | 70% Βαμβάκι 30% Polyester |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×26 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, pvc, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×220 εκ, ορθογώνιο, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, pvc
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

10×10 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα