
Απλίκα Τοίχου Viokef Jane 4233000
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σποτ μονόφωτο κήπου της εταιρείας Heronia με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό σε λευκό χρώμα. Διαθέτει προστασία από υγρασία και σκόνη με βαθμό στεγανότητας IP44 που το καθιστά κατάλληλο για εξωτερικούς χώρους. Ιδανικό για να φωτίσετε και να διακοσμήσετε τον κήπο και τους εξωτερικούς χώρους του σπιτιού ή του εξοχικού σας. Τύπος ντουί: 1xGU10 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 7W** (δεν συμπεριλαμβάνεται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης.
| Κύριο υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 11 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Heronia |

Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα


LED
Σε απόθεμα
LED, μέταλο, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα


Γυαλί
Σε απόθεμα
LED, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED

Μοντέρνο, βιομηχανικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3



LED, γυαλί, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, 230V
Σε απόθεμα

LED, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα