
Φλυτζάνι Espresso 80ml + Πιατάκι Espiel Morgan Black OW2049K6
Σετ, με πιατάκι, πορσελάνη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κούπα με μοντέρνα αισθητική. Είναι κατασκευασμένη από κεραμικό υλικό σε ανοιχτό μπεζ χρώμα. Οι κεραμικές κούπες διατηρούν τη θερμοκρασία των ροφημάτων για μεγαλύτερο χρονικό διάστημα, ζεστά ή κρύα, λόγω της καλής θερμομονωτικής τους ικανότητας. Αντέχουν τις υψηλές θερμοκρασίες και είναι ανθεκτικές στις θερμικές αλλαγές. Ιδανική κούπα για να απολαύσετε οποιοδήποτε ζεστό ρόφημα ή καφέ. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Χωρητικότητα 360ml.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 12 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.35 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ, με πιατάκι, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα