
Φλυτζάνια Espresso 100ml (Σετ 4τμχ) S-D Toucan 196362
Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κούπα 360ml σε εκρού χρώμα με κόκκινες λεπτομέρειες και σχέδιο καρδιές. Είναι κατασκευασμένη από ποιοτικό κεραμικό υλικό τύπου πορσελάνης το οποίο αποτελεί και μια πιο σύγχρονη, οικολογική εναλλακτική της παραδοσιακής πορσελάνης. Ιδανική για καφέ, τσάι ή ροφήματα, προσθέτει διακριτική κομψότητα σε κάθε τραπέζι ή στιγμή χαλάρωσης.
| Τύπος | Για τσάι, Για καφέ |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 14 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.33 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Κόκκινο |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για καφέ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για καφέ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, κεραμικό

Μοντέρνο, για καφέ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για καφέ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για καφέ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Για καφέ
Σε απόθεμα
Για καφέ
Σε απόθεμα
Σετ, σμάλτο
Σε απόθεμα
Για καφέ
Σε απόθεμα
Για καφέ
Σε απόθεμα


Σετ, πορσελάνη
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, σετ, με πιατάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για καφέ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα