
Σετ Πιάτα 18τμχ S-D Palme Black 154822A
Πορσελάνη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σερβίτσιο φαγητού σε λευκό και πράσινο χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Αποτελείται από ρηχά πιάτα, βαθιά πιάτα και πιάτα φρούτου/γλυκού κατασκευασμένα από πορσελάνη. Η πορσελάνη είναι μη πορώδες υλικό, πράγμα που σημαίνει ότι δεν απορροφά υγρά ή οσμές. Αυτή της η ιδιότητα την καθιστά ιδανική για τρόφιμα και ροφήματα, καθώς είναι εύκολο να καθαριστεί και να διατηρηθεί χωρίς λεκέδες ή μυρωδιές. Ιδανικά πιάτα για να απολαύσετε το γεύμα σας. Συνδυάστε τα με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Υλικό | Πορσελάνη |
|---|---|
| Width | 28 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 28 cm |
| Total weight | 6.21 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα