
4,5 €
Πιάτο Φαγητού Ρηχό (Φ27) Estia Vignette Ivory 07-24444
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σερβίτσιο φαγητού αποτελούμενο από ρηχά πιάτα, μπωλ και πιάτα φρούτου σε πράσινο χρώμα και tropical σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από πορσελάνη.
| Υλικό | Πορσελάνη |
|---|---|
| Width | 28 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 23 cm |
| Total weight | 6.25 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
27×4 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα