
37,99 €
Διαστάσεις 3×51 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας αφηρημένης τέχνης με πολύχρωμο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένος από καμβά και ο σκελετός του είναι ξύλινος. Ιδανικός για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε.
| Πλάτος: | 51 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 3 εκ |
| Width | 51 cm |
|---|---|
| Depth | 72 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.86 kg |
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |





Σετ
Σε απόθεμα
4×31 εκ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα




Σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο




Ξύλο


Σετ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο



Ξύλο

Ζώα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Πλεξιγκλάς

Σετ
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα