
Πατάκι Μπάνιου (50x80) L-C Rafael Cedre 1802328
57×28 εκ, πολυεστέρας, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 57×28 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι μπάνιου σε κεραμιδί-εκρού χρώμα. Είναι chenille, κατασκευασμένο από 60% polyester-40% βαμβάκι με πλέξη που το καθιστά πολύ αφράτο και μαλακό στο πάτημα. Ιδανικό για καθημερινή χρήση, προσφέρει άνεση και ζεστασιά στο μπάνιο σας μετά από κάθε ντους.
| Πλάτος: | 57 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 28 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Πολυεστέρας, Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 57 cm, 57 cm, 57 cm, 57 cm |
| Depth | 28 cm, 28 cm, 28 cm, 28 cm |
| Height | 3 cm, 3 cm, 3 cm, 3 cm |
| Total weight | 0.817 kg, 0.817 kg, 0.817 kg, 0.817 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

57×28 εκ, πολυεστέρας, βαμβάκι
Σε απόθεμα
57×28 εκ, πολυεστέρας, βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
126×50 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


86×50 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ
Σε απόθεμα

59×52 εκ, πολυεστέρας, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα