
Πατάκι Μπάνιου (50x80) L-C Rafael Terracotta 1802330
57×28 εκ, πολυεστέρας, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 57×28 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι μπάνιου σε πράσινο-εκρού χρώμα. Είναι chenille, κατασκευασμένο από 60% polyester-40% βαμβάκι με πλέξη που το καθιστά πολύ αφράτο και μαλακό στο πάτημα. Ιδανικό για καθημερινή χρήση, προσφέρει άνεση και ζεστασιά στο μπάνιο σας μετά από κάθε ντους.
| Πλάτος: | 57 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 28 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Πολυεστέρας, Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 57 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.817 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Polyester - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

57×28 εκ, πολυεστέρας, βαμβάκι
Σε απόθεμα
57×28 εκ, πολυεστέρας, βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ
Σε απόθεμα
50×86 εκ, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
85×50 εκ, πολυεστέρας, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

59×52 εκ, πολυεστέρας, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
86×50 εκ
Σε απόθεμα
Λινό, σετ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα