
Ανώστρωμα King Size (180x200) La Luna Latex Topper
180×200 εκ, Aloe Vera
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 90×190 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ανώστρωμα κατασκευασμένο από φυσικό καουτσούκ που προσφέρει τη μέγιστη άνεση κατά τη διάρκεια του ύπνου. Το ανώστρωμα Latex 7 zone είναι εξαιρετικά ανθεκτικό και βοηθάει στην επέκταση διάρκειας ζωής του στρώματός σας. Διαθέτει 4 λάστιχα στις γωνίες για μεγαλύτερη ασφάλεια. Συμβάλει στην απομόνωση της κίνησης και διασφαλίζει πολύ μικρό δυναμικό θορύβου επιτυγχάνοντας τη μαλακή και υποστηρικτική πολυτέλεια στον ύπνο. Εξωτερικό κάλυμμα: Knitted ελαστικό 300γρ/μ2, αντιβακτηριακό με επεξεργασία Aloe Vera. Είναι αφαιρούμενο και πλένεται. Γέμιση: 100% υποαλλεργικό latex 7 zone πάχους 7εκ. με αίσθηση μέτρια προς μαλακή.
| Πλάτος: | 90 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 190 εκ |
| Υλικό | Aloe Vera |
|---|---|
| Width | 90 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Material | Latex |
| Κατασκευαστής | La Luna |

180×200 εκ, Aloe Vera
Σε απόθεμα






90×200 εκ
Σε απόθεμα



Αφρός μνήμης









Αφρός μνήμης






120×200 εκ, με ελατήριο, λατέξ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Αφρός μνήμης






Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα