
Ανώστρωμα Μονό (90x190) La Luna Latex Topper
90×190 εκ, Aloe Vera
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 180×200 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 356 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ανώστρωμα κατασκευασμένο από φυσικό καουτσούκ που προσδίδει τη μέγιστη άνεση κατά τη διάρκεια του ύπνου. Το ανώστρωμα Latex 7 zone είναι εξαιρετικά ανθεκτικό και βοηθάει στην επέκταση διάρκειας ζωής του στρώματός σας. Διαθέτει 4 λάστιχα στις γωνίες για μεγαλύτερη ασφάλεια. Συμβάλει στην απομόνωση της κίνησης και διασφαλίζει πολύ μικρό δυναμικό θορύβου επιτυγχάνοντας τη μαλακή και υποστηρικτική πολυτέλεια στον ύπνο. Εξωτερικό κάλυμμα: Knitted ελαστικό 300γρ/μ2, αντιβακτηριακό με επεξεργασία Aloe Vera. Είναι αφαιρούμενο και πλένεται. Γέμιση: 100% υποαλλεργικό latex 7 zone πάχους 5εκ. με αίσθηση μέτρια προς μαλακή.
| Πλάτος: | 180 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 200 εκ |
| Υλικό | Aloe Vera |
|---|---|
| Width | 180 cm, 180 cm, 180 cm, 180 cm |
| Depth | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Height | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Total weight | 10 kg, 10 kg, 10 kg, 10 kg |
| Κατασκευαστής | La Luna |

90×190 εκ, Aloe Vera
Σε απόθεμα







90×200 εκ
Σε απόθεμα




160×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

90×200 εκ, Aloe Vera
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Φουσκωτό, μαλακό (H1)

90×200 εκ
Σε απόθεμα
90×190 εκ
Σε απόθεμα

90×190 εκ
Σε απόθεμα

90×200 εκ
Σε απόθεμα
Αφρός μνήμης


140×200 εκ, αφρώδης, 11-20 cm

90×200 εκ
Σε απόθεμα



90×200 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα