
174 €
Διαστάσεις 60×120 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρώμα παρκοκρέβατου από την εταιρεία Kikka Boo. Το κάλυμμά του είναι από 100% polyester ανθεκτικό και μαλακό, ενώ διαθέτει φερμουάρ για να το αφαιρείτε και να το πλένετε. Η γέμιση αποτελείται από αφρό πολυουρεθάνης που προσφέρει στήριξη στο μωρό σας. Διπλώνει 2 σημεία ώστε να το μεταφέρετε και να το αποθηκεύετε εύκολα. Ιδανικό για καθημερινή χρήση αλλά και για τα ταξίδια με το μωρό σας.
| Πλάτος: | 60 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 120 εκ |
| Ακαμψία στρώματος | Μαλακό (H1) |
|---|---|
| Width | 69 cm |
| Depth | 49 cm |
| Height | 49 cm |
| Total weight | 1.5 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Foam |
| Κατασκευαστής | Kikka Boo |












Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα



41×41×7 εκ
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα