
Καπιτονέ στρώμα δαπέδου 190 εκ., Scenario
7×190×90 εκ, αφρώδης, έως 10 cm
Διαστάσεις 90×10×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παιδικό στρογγυλό πατάκι σε φούξια απόχρωση με αστεράκια που φωσφορίζουν στο σκοτάδι. Είναι κατασκευασμένο από 100% polyester με απαλή υφή και ανάγλυφη επιφάνεια. Τοποθετήστε το στο παιδικό ή βρεφικό δωμάτιο και χαρίστε του παιχνιδιάρικη διάθεση.
| Πλάτος: | 10 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 10 εκ |
| Υψος: | 90 εκ |
| Width | 10 cm |
|---|---|
| Depth | 10 cm |
| Height | 90 cm |
| Total weight | 0.424 kg |
| Χρώμα | Φούξια |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

7×190×90 εκ, αφρώδης, έως 10 cm

70×140 εκ
Σε απόθεμα


140×200 εκ
Σε απόθεμα
90×200 εκ
Σε απόθεμα
90×200 εκ
Σε απόθεμα

15×130×60 εκ
Σε απόθεμα





Με αφαιρούμενο κάλυμμα



140×200 εκ
Σε απόθεμα


90×190 εκ
Σε απόθεμα
90×190 εκ
Σε απόθεμα





80×190 εκ
Σε απόθεμα




152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα