
Ταμπουρέ Με Αποθηκευτικό Χώρο (76x38x38) Songmics LSF47G
8×80×40 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×50×50 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πουφ τετράγωνο από την εταιρεία Gofis Home σε γκρι χρώμα. Έχει αποσπώμενη θήκη με φερμουάρ για εύκολο πλύσιμο και επιπλέον δυνατότητα να αφαιρείται ή να ενισχύεται η γέμιση του ώστε να ρυθμίσετε το κάθισμά σε μαλακότερο ή σκληρότερο. Το ύφασμά του είναι βελουτέ από 100% polyester με απαλή υφή. Διαθέτει λαβή από δερματίνη. Ιδανικό για να διακοσμήσει τον χώρο σας.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 50 εκ |
| Υψος: | 40 εκ |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
|---|---|
| Υποποδια - σκαμπό | Ναί |
| Width | 50 cm |
| Depth | 50 cm |
| Height | 40 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Βελουτέ |
| Κατασκευαστής | Gofis Home |

8×80×40 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα
40×38×38 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό

40×38×38 εκ
Σε απόθεμα
Με πόδια

Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
38×76×38 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Τετράγωνο, Υποποδια - Σκαμπό


38×38×38 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
38×38×38 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
38×38×38 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με πόδια

Υποποδια - Σκαμπό, ανατολίτικο

Με πόδια


30×50×50 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με πόδια

Μοντέρνο, ρατάν

Με πόδια

24×30×40 εκ, πλαστικό, με πόδια

Με πόδια

38×38×38 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ταπετσαρισμένο

Υποποδια - Σκαμπό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

Με πόδια

Υποποδια - Σκαμπό


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Πλαστικό, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα