
Παιδικό Μπουντουάρ Με Σκαμπό (Σετ) A-S Sissi 174254
Ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 48×58×7 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παιδικό τραπεζάκι ιδανικό για να παίζει ή να ζωγραφίζει το παιδί σας. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο ελάτου και MDF_E1 σε λευκό χρώμα με σχέδιο λουλουδιού και διαθέτει μπεζ πόδια. Στο κέντρο του τραπεζιού υπάρχει ένα καπάκι που από κάτω υπάρχει αποθηκευτικός χώρος για να τοποθετεί το παιδί μικροπράγματα όπως τα μολύβια, τους μαρκαδόρους ή ό,τι άλλο θέλει. Μπορεί να τοποθετηθεί σε εσωτερικούς χώρους, όπως το παιδικό δωμάτιο, το σαλόνι και όπου αλλού είναι χρήσιμο. Μέγιστο βάρος αντοχής: 5kg. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 58 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 7 εκ |
| Υψος: | 48 εκ |
| Παιδικά φωτιστικά νυχτός | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 58 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 48 cm |
| Total weight | 2.95 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
61×61×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
5×62×60 εκ, στρογγυλό, ξύλο
Σε απόθεμα

50×77×55 εκ, ορθογώνιο, πλαστικό

Τραπέζι + 2 καρέκλες

Τραπέζι + 2 καρέκλες
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμα
47×65×65 εκ, τετράγωνο, ξύλο

43×62×62 εκ, τετράγωνο, ξύλο

Ξύλο

Ξύλο
Σε απόθεμα
Τραπέζι + 2 καρέκλες
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
5×62×60 εκ, στρογγυλό, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
43×62×62 εκ, τετράγωνο, ξύλο



Ξύλο

Τραπέζι + 2 καρέκλες

45×45 εκ, στρογγυλό, βάθος


Στρογγυλό, τραπέζι + 2 καρέκλες

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο, τραπέζι + 2 καρέκλες

Ξύλο
Σε απόθεμα
55×55×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Τραπέζι + 2 καρέκλες

Τραπέζι + 2 καρέκλες, τραπέζι + 4 καρέκλες

Τραπέζι + 2 καρέκλες, τραπέζι + 4 καρέκλες

Τραπέζι + 2 καρέκλες, τραπέζι + 4 καρέκλες

Τραπέζι + 2 καρέκλες


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα