
Κουβέρτα Fleece Υπέρδιπλη (220x240) Whitegg Pop Corn AW2023 Γκρι
43×38 εκ, fleece
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 43×38 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουβέρτα φλις υπέρδιπλη σε 14 χρώματα με ανάγλυφο σχέδιο. Κατασκευασμένη από 100% πολυεστερικό fleece ύφασμα, που προσφέρει εξαιρετική απαλότητα και ζεστασιά. Ιδανική για να σκεπάζεστε τους χειμερινούς και φθινοπωρινούς μήνες.
| Πλάτος: | 43 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 38 εκ |
| Υλικό | Fleece |
|---|---|
| Width | 43 cm, 43 cm, 43 cm, 43 cm |
| Depth | 38 cm, 38 cm, 38 cm, 38 cm |
| Height | 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm |
| Total weight | 3 kg, 3 kg, 3 kg, 3 kg |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

43×38 εκ, fleece
Σε απόθεμα
43×38 εκ, fleece
Σε απόθεμα

43×38 εκ, fleece
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
43×38 εκ, fleece
Σε απόθεμα
58×55 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

42×32 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
140×180 εκ
Σε απόθεμα
Fleece
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×32 εκ, fleece
Σε απόθεμα
43×38 εκ, fleece
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Fleece
Σε απόθεμα
58×55 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Fleece
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Fleece
Σε απόθεμα


Fleece
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, fleece
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα