
Κουβέρτα Fleece Μονή (160x220) Whitegg KB158 Μπεζ
40×33 εκ, fleece
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×33 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουβέρτα φλις μονή σε 8 χρώματα με ανάγλυφο σχέδιο από την εταιρεία Whitegg. Κατασκευασμένη από 100% πολυεστερικό fleece ύφασμα, που προσφέρει εξαιρετική απαλότητα και ζεστασιά. Ιδανική για να σκεπάζεστε τους χειμερινούς και φθινοπωρινούς μήνες.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 33 εκ |
| Υλικό | Fleece |
|---|---|
| Width | 40 cm, 40 cm, 40 cm, 40 cm |
| Depth | 33 cm, 33 cm, 33 cm, 33 cm |
| Height | 9 cm, 9 cm, 9 cm, 9 cm |
| Total weight | 2 kg, 2 kg, 2 kg, 2 kg |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

40×33 εκ, fleece
Σε απόθεμα
Fleece
Σε απόθεμα



Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Fleece
Σε απόθεμα
Καπιτονέ

140×200 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


130×170 εκ, fleece
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×15 εκ, fleece
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×30 εκ, fleece
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Fleece
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×33 εκ, fleece
Σε απόθεμα

Fleece
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν

42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Καπιτονέ


Fleece
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα