
Σουπλά (30x45) Whitegg ΣΟΥΠ11-3
45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σουπλά με καρό σχέδιο σε σκούρο γκρι χρώμα με λευκές λεπτομέρειες από την εταιρεία Whitegg. Το ύφασμα έχει σύνθεση 100% polyester που το κάνει ανθεκτικό και μαλακό. Χρησιμοποιήστε το για να διατηρήσετε καθαρό το τραπέζι κατά την διάρκεια του φαγητού.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.03 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Σετ

45×30 εκ, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
PVC
Σε απόθεμα
49×38 εκ, ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα
Μπαμπού, σετ

Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα

45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο, σετ

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
PVC
Σε απόθεμα

45×30 εκ
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ορθογώνιο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
38×38 εκ
Σε απόθεμα
Σετ


45×30 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα