
Πάπλωμα Υπέρδιπλο (220x240) La Luna The LightWeight Cotton Quilt
220×240 εκ, πούπουλα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 52×52 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μονό πάπλωμα από την εταιρεία Whitegg σε βεραμάν χρώμα και διακριτικό ριγέ σχέδιο. Το εξωτερικό ύφασμα είναι κατασκευασμένο από 100% microfiber ύφασμα, ενώ η γέμιση είναι πολυεστερική βάτα. Ιδανικό σκέπασμα για τους χειμερινούς μήνες.
| Πλάτος: | 52 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 52 εκ |
| Θερμότητα | Χειμωνιάτικο |
|---|---|
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 52 cm |
| Depth | 52 cm |
| Height | 32 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

220×240 εκ, πούπουλα
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

220×240 εκ
Σε απόθεμα
240×260 εκ, για όλο τον χρόνο, υποαλλεργικό
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Καλοκαιρινό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, πούπουλα
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Υποαλλεργικό
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, υποαλλεργικό
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Υποαλλεργικό

Πούπουλα
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, υποαλλεργικό
Σε απόθεμα
220×240 εκ, για όλο τον χρόνο, υποαλλεργικό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα