
vidaXL Χειμερινό Παπλωματοθήκη Χρυσό 200 x 200 cm Σατέν και Μικροΐνες
Για όλο τον χρόνο
Διαστάσεις 220×240 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουβερτοπάπλωμα υπέρδιπλο από την εταιρεία Nef-Nef σε γαλάζια απόχρωση. Από την μία πλευρά είναι κατασκευασμένο από απαλό ζακάρ polyester βάρους 240gsm και από την άλλη πλευρά από coral fleece βάρους 200gsm. Το γέμισμα είναι από polyester βάρους 300gsm. Συνολικό βάρος 740gsm. Ιδανικό σκέπασμα για τους χειμερινούς μήνες.
| Πλάτος: | 220 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 240 εκ |
| Width | 65 cm |
|---|---|
| Depth | 50 cm |
| Height | 37 cm |
| Total weight | 3.907 kg |
| Χρώμα | Γαλάζιο |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

Για όλο τον χρόνο

220×240 εκ, υποαλλεργικό
Σε απόθεμα
Καλοκαιρινό

Χειμωνιάτικο


Χειμωνιάτικο

Πούπουλα

Χειμωνιάτικο

Καλοκαιρινό



Καλοκαιρινό

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για όλο τον χρόνο

Καλοκαιρινό


220×240 εκ, υποαλλεργικό
Σε απόθεμα


220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Καλοκαιρινό


220×240 εκ, υποαλλεργικό
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, υποαλλεργικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Καλοκαιρινό



Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
18×35×53 εκ
Σε απόθεμα

27×4 εκ
Σε απόθεμα