
Διακοσμητικό Βάζο (38.5x9x34.5) Espiel MAH107
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο από την εταιρεία Espiel με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε καφέ-κεραμιδί χρώμα. Τοποθετήστε το στην τραπεζαρία ή στο τραπεζάκι του σαλονιού σας και κερδίστε τις εντυπώσεις των καλεσμένων σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 26 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 23 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό


Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα



Κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα




Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό



Κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
12×122×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

45×26 εκ
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα