
Διακοσμητικά Φωτιστικά Κεριά LED (Σετ 2τμχ) A-S Aloe White 207005A
Διακοσμητικό, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάση αρωματικού κατασκευασμένη από κεραμικό υλικό σε μπεζ χρώμα. Στη βάση αρωματικού τοποθετήστε αναμμένο κερί ρεσώ στο κάτω μέρος και ένα wax melt στο πάνω μέρος και αφήστε το να λιώσει και να απελευθερώσει τα αρωματικά έλαια του. Μόλις σβήσετε το ρεσώ, το αρωματικό wax melt που έχει μείνει στερεοποιείται και μπορείτε εύκολα να το βγάλετε ή να το επαναχρησιμοποιήσετε.
| Αρωματικά | Ναί |
|---|---|
| Τύπος | Διακοσμητικά |
| Σετ κεριών | Σε τεμάχιο |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 11 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.35 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Διακοσμητικό, σετ
Σε απόθεμα

Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα
Πασχαλινό, σετ
Σε απόθεμα

Στρογγυλό


Αρωματικό, σε τεμάχιο, στρογγυλό
Σε απόθεμα


Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα





Στρογγυλό

Αρωματικό, σε τεμάχιο, τετράγωνο
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα

Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα

Σετ
προς αποστολή σε 2 ημέρες

Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα

Πασχαλινό, σετ
Σε απόθεμα

Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα