
Κουτιά Αποθήκευσης (Σετ 4τμχ) Songmics RLB22GYV1
9×50×27 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 6×20×17 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτί αποθήκευσης από την εταιρεία εstia. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο ακακίας σε φυσική απόχρωση. Διαθέτει λαβές για εύκολη μεταφορά. Μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε σε ένα ράφι για να αποθηκεύετε μικροπράγματα ή ακόμα και στην κουζίνα. Ιδανικό για να κρατήσει οργανωμένα τα αντικείμενά σας, δίνοντας παράλληλα μια μοντέρνα πινελιά στην διακόσμηση σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα της σειράς για ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 20 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 17 εκ |
| Υψος: | 6 εκ |
| Τρόπος κλεισίματος | Χωρίς καπάκι |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 20 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Εstia |

9×50×27 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
Με καπάκι
Σε απόθεμα
Με καπάκι

39×34×7 εκ, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα


Ρατάν

Λευκά είδη

31×31×31 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ, λευκά είδη

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καπάκι
Σε απόθεμα

9×50×27 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα