
Σετ τραπεζιού Winkler MANOKA X4
Ορθογώνιο, σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΔιαστάσεις 45×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σουπλά με ορθογώνιο σχήμα από την εταιρεία εstia. Είναι κατασκευασμένο από 70% PVC και 30% polyester σε μαύρο χρώμα. Ιδανικό για να τοποθετήσετε το φαγητό σας και για να προστατεύσει τις επιφάνειες, όπως το τραπέζι, το πάσο, κλπ.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Σχήμα | Ορθογώνιο |
|---|---|
| Υλικό | PVC |
| Width | 45 cm |
| Depth | 30 cm |
| Total weight | 0.05 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | PVC - Polyester |
| Κατασκευαστής | Εstia |

Ορθογώνιο, σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα

45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ορθογώνιο, PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
45×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
47×33 εκ, PVC
Σε απόθεμα

Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο, σετ

33×45 εκ, ορθογώνιο, ύφασμα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
38×38 εκ
Σε απόθεμα

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο, ύφασμα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ορθογώνιο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
48×35 εκ, οβάλ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


45×30 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ορθογώνιο, PVC
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα