
6,5 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φόρμα ζαχαροπλαστικής για κέικ με σχήμα ginger man σε χρυσό χρώμα. Είναι κατασκευασμένη από σιλικόνη κατάλληλη για τρόφιμα που προσφέρει εύκολο ξεφορμάρισμα και καθάρισμα μετά τη χρήση. Μία πρακτική φόρμα που θα κάνει τη χριστουγεννιάτικη ζαχαροπλαστική πιο απολαυστική από ποτέ.
| Μοτίβο | Χριστουγεννιάτικο |
|---|---|
| Υλικό | Σιλικόνη |
| Τύπος | Για γλύκα |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Width | 28 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 17 cm |
| Total weight | 0.131 kg |
| Material | Σιλικόνη |
| Κατασκευαστής | Spitishop |


Σιλικόνη
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα