
Παγοθήκη 14 Θέσεων Estia Mint Green 01-15053
Πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παγοθήκη 16 θέσεων της εταιρείας Homely σε ανοιχτό πράσινο χρώμα. Είναι κατασκευασμένη από πλαστικό υλικό που αντέχει τις χαμηλές θερμοκρασίες.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Homely |

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Σιλικόνη
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα





Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Για πάγο
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σιλικόνη
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα


Πλαστικό
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Για πάγο
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Σιλικόνη
Σε απόθεμα
Σιλικόνη, για παγωτό
Σε απόθεμα

Σιλικόνη
Σε απόθεμα
Πλαστικό
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Σιλικόνη
Σε απόθεμα

Σιλικόνη
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα


Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα