
Παγοθήκη 16 Θέσεων Homely Mint Green 01-15077
Πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παγοθήκη 14 θέσεων της εταιρείας εstia σε ανοιχτό πράσινο χρώμα. Είναι κατασκευασμένη από πλαστικό υλικό και έχει καπάκι για να αποτρέπονται τυχόν διαρροές ή επαφή με τα τρόφιμα.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Εstia |

Πλαστικό
Σε απόθεμα


Σιλικόνη
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα


Σιλικόνη, για παγωτό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα



Πλαστικό, σιλικόνη
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Για πάγο
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Σιλικόνη
Σε απόθεμα
Για πάγο
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Σιλικόνη, για παγωτό
Σε απόθεμα

Σιλικόνη
Σε απόθεμα

Πλαστικό
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Σιλικόνη, για γλύκα, διάμετρος
προς αποστολή σε 4 ημέρες
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα