
Χριστουγεννιάτικη Χιονόμπαλα (Φ10.5x13.8) K-M Santa AAA759240
Γυαλί, κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικη διακοσμητική χιονόμπαλα κατασκευασμένη από γυαλί και κεραμικό υλικό. Έχει σχέδιο με χιονάνθρωπο και χρυσόσκονη που δημιουργεί εφέ χιονιού όταν κουνηθεί η σφαίρα, δημιουργώντας μια μαγική ατμόσφαιρα. Η βάση της είναι ζωγραφισμένη σε πράσινο-κόκκινο-χρυσό χρώμα με ανάγλυφα μοτίβα, όπως χριστουγεννιάτικο δέντρο και νιφάδες χιονιού, προσθέτοντας έξτρα γιορτινή λεπτομέρεια. Ένα στολίδι γεμάτο θαλπωρή, χρώμα και τις πιο γλυκές χριστουγεννιάτικες αναμνήσεις.
| Υλικό | Γυαλί, Κεραμικό |
|---|---|
| Μοτίβο | Χιονάνθρωπος |
| Width | 17 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 0.945 kg |
| Χρώμα | Πράσινο,Κόκκινο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Γυαλί, κεραμικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα


Πλαστικό, χιονάνθρωπος
Σε απόθεμα
Τάρανδος
Σε απόθεμα

Τάρανδος
Σε απόθεμα
Χιονάνθρωπος
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα



Πλαστικό, τάρανδος
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Τάρανδος, χιονάνθρωπος





Ξύλο



Χαρτί, ξωτικό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Ξύλο







Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα