
Χριστουγεννιάτικη Χιονόμπαλα (Φ10.5x13.8) K-M Snowman AAA759240
Γυαλί, χιονάνθρωπος, κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικη διακοσμητική χιονόμπαλα κατασκευασμένη από γυαλί και κεραμικό υλικό. Έχει σχέδιο με τον Άη Βασίλη και χρυσόσκονη που δημιουργεί εφέ χιονιού όταν κουνηθεί η σφαίρα, δημιουργώντας μια μαγική ατμόσφαιρα. Η βάση της είναι ζωγραφισμένη σε πράσινο-κόκκινο-χρυσό χρώμα με ανάγλυφα μοτίβα, όπως χριστουγεννιάτικο δέντρο και νιφάδες χιονιού, προσθέτοντας έξτρα γιορτινή λεπτομέρεια. Ένα στολίδι γεμάτο θαλπωρή, χρώμα και τις πιο γλυκές χριστουγεννιάτικες αναμνήσεις.
| Υλικό | Γυαλί, Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 31 cm |
| Height | 38 cm |
| Total weight | 0.945 kg |
| Χρώμα | Πράσινο,Κόκκινο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Γυαλί, χιονάνθρωπος, κεραμικό
Σε απόθεμα


Πλαστικό, τάρανδος
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα

Χιονάνθρωπος
Σε απόθεμα

Τάρανδος
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα

Τάρανδος
Σε απόθεμα











Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα





13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα