
Διακοσμητικό Βάζο (Φ15x20.5) K-M Flower A67102610
Πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο με μοντέρνο σχεδιασμό με χρυσό στόμιο και φλοράλ μοτίβο σε πράσινες-εκρού αποχρώσεις. Είναι κατασκευασμένο από ανθεκτικό πλαστικό υλικό με γυαλιστερό φινίρισμα. Ιδανικό για να αναδείξει κάθε σύνθεση λουλουδιών ή να λειτουργήσει ως διακοσμητικό στοιχείο μόνο του. Ολοκληρώστε τη διακόσμηση του χώρου σας με ένα κομμάτι διακριτικής φινέτσας που θα κάνει τη διαφορά.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 48 cm |
| Depth | 33 cm |
| Height | 33 cm |
| Total weight | 0.7 kg |
| Χρώμα | Πράσινο,Εκρού |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πλαστικό
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα








Κεραμικό



Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κεραμικό


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα