Σας προτείνουμε
Πάπλωμα Μονό (160x230) 2 Όψεων Vesta Kids Kitty
Διαστάσεις 52×52 εκ
Ιστορικό τιμών
- 1/5/2026 - 49,84 €
- 6/11/2025 - 49,84 €
Περιγραφή προϊόντος
Μονό πάπλωμα σε ροζ χρώμα, με γκρι λεπτομέρειες και σχέδιο ζωάκια από την εταιρεία Vesta Home. Το εξωτερικό ύφασμα είναι από 100% βαμβάκι 144 κλωστών, που το καθιστά ανθεκτικό και απαλό. Εσωτερικά έχει σιλικονούχο πολυεστερική βάτα που προσφέρει ζεστασιά και το καθιστά ιδανικό για τους χειμερινούς μήνες. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
Διαστάσεις
| Πλάτος: | 52 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 52 εκ |
Προδιαγραφές
| Ποικιλία / για ποιόν | Για κορίτσια |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 52 cm, 52 cm, 52 cm, 52 cm |
| Depth | 52 cm, 52 cm, 52 cm, 52 cm |
| Height | 32 cm, 32 cm, 32 cm, 32 cm |
| Total weight | 5 kg, 5 kg, 5 kg, 5 kg |
| Κατασκευαστής | Vesta Home |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

Παπουτσοθήκη Με 2 Ράφια/12 Θέσεων (63x24x80) Spitishop Butler
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (80x16.5x60) Vasagle BBK134W01
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Πτυσσόμενη Κούνια Παιδική (131x80x125) Bebe Stars Cow Blue 021-181
Σε απόθεμα
Κονσόλα Εισόδου (100x30x80) Vasagle LNT016Y57
Σε απόθεμα
Κουβερτόριο Υπέρδιπλο (220x240) Μουσελίνα Greenwich Polo Club Essential 3468
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Φωτιστικό Δαπέδου Με Ραφιέρα A-G Nora 390FLH1148 Natural/Black
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τραπέζι Σαλονιού Με Ράφι (Φ80x45) Vasagle LCT243K41V1
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506B01V1
Σε απόθεμα
Μπουντουάρ Με Καθρέφτη (70x40x136) Vasagle RDT118W01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Τραπέζι Εξωτερικού Χώρου (161x74x70) H-S Ayora 196877
Σε απόθεμα
Παιδική Μαξιλάρα Για Κεφαλάρι Κρεβατιού (90x55) Melinen Bear Lemon
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Στραγγιστήρι Πιάτων (43x32x20) Estia Allure 01-24925
Σε απόθεμα
Παιδικό Τραπεζάκι + Καρέκλες (Σετ 3τμχ) A-S Alex 205805
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Κομοδίνο Με Ενσωματωμένες Πρίζες & USB (40x35x59) Vasagle LET631W14V2
Σε απόθεμα
Μπουντουάρ Με Καθρέφτη (80x40x132) Vasagle RDT119WB01
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κάδος Απορριμμάτων Μπάνιου (24.1x21.3x31.6) Estia 6lt Soft Close Taupe 02-20972
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Προστατευτική Επιφάνεια με Αυτοκόλλητο 3m Sipo Διάφανη SIP-SBS-T10
Κλασικό
Σε απόθεμα
Ταμπουρέ Με Αποθηκευτικό Χώρο (110x38x40) Songmics LSF0518G02
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα





























