
Ριχτάρι Καναπέ Διθέσιου (180x240) Rythmos Cadenza Beige
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ριχτάρι πολυθρόνας σε εκρού χρώμα από την εταιρεία Rythmos. Είναι κατασκευασμένο από 80% βαμβάκι και 20% polyester με ζακάρ ύφανση που το καθιστά ιδανικό για όλους τους μήνες του χρόνου. Διαθέτει διακοσμητικά κρόσια στο τελείωμα. Στολίστε τον χώρο σας με στυλ και ποιότητα. Συνδυάστε το με τις υπόλοιπες διαστάσεις του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 42 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 1.2 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα



Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Καπιτονέ, βαμβάκι






Καπιτονέ, βαμβάκι



Καπιτονέ, βαμβάκι


Καπιτονέ, βαμβάκι







Καπιτονέ, βαμβάκι


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα