
Χριστουγεννιάτικο Μαξιλάρι (30x45) Nef-Nef Homeware Noel Verde Green/Red
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλάρα δαπέδου σε πράσινο χρώμα, με πολύχρωμες λεπτομέρειες και φλοράλ σχέδιο. Το εξωτερικό ύφασμα είναι από 55% βαμβάκι 45% polyester ενώ το εσωτερικό γέμισμα πολυεστερική βάτα. Δεν διαθέτει φερμουάρ. Έχει εκρού χερούλι στο πλάι ώστε να μπορεί να μεταφερθεί με ευκολία. Δώστε μια αίσθηση χαλαρότητας και άνεσης στο χώρο σας, δημιουργώντας παράλληλα ένα έξτρα κάθισμα.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm |
| Depth | 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm |
| Height | 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm |
| Total weight | 1.88 kg, 1.88 kg, 1.88 kg, 1.88 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
50×33 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Σε απόθεμα


45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
46×46 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας, μικροΐνες

40×40 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα

Πολυεστέρας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα

40×40 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα


40×40 εκ
Σε απόθεμα
50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας, μικροΐνες

40×40 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα