
Διακοσμητική Μαξιλαροθήκη 2 Όψεων (50x50) Gofis Home Vespera Brick 148/03
50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×70 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ζεύγος μαξιλαροθήκες φάκελος σε γκρι χρώμα με λευκές-μαύρες-μπεζ λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο της εταιρείας Kentia. Το ύφασμα είναι 100% βαμβάκι 150 κλωστών, απαλό και ανθεκτικό. Συνδυάστε τες με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 70 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 22 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Kentia |

50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι, πουά
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
40×60 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαμβάκι, ανατολίτικο

60×30 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×60 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

22×15 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×60 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
40×60 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

40×40 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι

42×42 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι

Βαμβάκι, ανατολίτικο

45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ανατολίτικο

22×15 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα



18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα