
Πετσέτα Προσώπου (50x100) White Fabric Jowls Blue 600gsm
50×100 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 35×27 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 61,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ πετσέτες μπάνιου από την εταιρεία White Fabric σε μπλε χρώμα. Διαθέτουν κεντητή φάσα με έθνικ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένες από 100% βαμβάκι, εξαιρετικής ποιότητας, βάρους 600gsm, που τις καθιστά απαλές και πολύ απορροφητικές. Επίσης, είναι φιλικές στο δέρμα. Είναι χειροποίητες φτιαγμένες με προσοχή στη λεπτομέρεια.
| Πλάτος: | 35 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Σετ | Σετ |
| Width | 35 cm, 35 cm, 35 cm, 35 cm |
| Depth | 27 cm, 27 cm, 27 cm, 27 cm |
| Height | 8 cm, 8 cm, 8 cm, 8 cm |
| Total weight | 1 kg, 1 kg, 1 kg, 1 kg |
| Κατασκευαστής | White Fabric |

50×100 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ

Βαμβάκι, σετ

30×50 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, φύση

35×27 εκ, σετ
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×34 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
30×20 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
42×34 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
80×150 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×140 εκ
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα