
Χριστουγεννιάτικο Στεφάνι (34x34) Edelman Hanley 1180526
Στη πόρτα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικο στεφάνι από την εταιρεία Edelman. Είναι κατασκευασμένο από PVC υλικό και αποτελείται από τεχνητά κουκουνάρια βαμμένα σε λευκό χρώμα, χρυσές μπάλες και glitter. Μπορείτε να το κρεμάσετε στην πόρτα σας ή σε κάποιον κενό τοίχο, για να δημιουργήσετε μία μοναδική εορταστική ατμόσφαιρα.
| Τοποθέτηση | Στη πόρτα |
|---|---|
| Width | 34 cm |
| Depth | 34 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.8 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Χρυσό |
| Material | PVC |
| Κατασκευαστής | Edelman |

Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα

Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα

Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα

Στη πόρτα
Σε απόθεμα

Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα

Στη πόρτα
Σε απόθεμα
Στη πόρτα
Σε απόθεμα




Στη πόρτα
Σε απόθεμα


Στη πόρτα
Σε απόθεμα

Στη πόρτα
Σε απόθεμα

Στη πόρτα
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα