
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικο διακοσμητικό φάτνη από την εταιρεία Edelman. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο σε μπεζ χρώμα με λευκές, καφέ και χρυσές λεπτομέρειες. Διαθέτει 5 φιγούρες και Led λαμπάκια με θερμό λευκό φωτισμό και διακόπτη ON/OFF. Λειτουργεί με μπαταρίες (δεν περιλαμβάνονται). Δημιουργήστε τη Χριστουγεννιάτικη διακόσμηση και την εορταστική ατμόσφαιρα που ταιριάζει στο δικό σας στυλ. Με πιστοποίηση FSC 100%.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Μοτίβο | Μωρό Ιησούς |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 21 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 27 cm |
| Total weight | 2.42 kg |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Edelman |

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα