
3,49 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικη διακοσμητική χιονόμπαλα σε χρυσό-λευκό χρώμα. Είναι κατασκευασμένη από γυαλί και πολυρητίνη. Μια ξεχωριστή προσθήκη που θα προσθέσει νοσταλγία και στιλ στην χριστουγεννιάτική σας διακόσμηση.
| Υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Width | 1 cm |
| Depth | 1 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.8 kg |
| Χρώμα | Χρυσό,Λευκό |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |





Γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα











Πλαστικό
Σε απόθεμα











Πλαστικό
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα





7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα


8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα