
Χριστουγεννιάτικες Μπάλες (Σετ 4τμχ) Edelman 1177685
Χαρτί, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικα στολίδια σε σετ, από την εταιρεία Edelman. Το σετ περιλαμβάνει 4 στολίδια κατασκευασμένα από χαρτί σε ιβουάρ, χακί, σομόν και ροζ χρώμα. Συνδυάστε διαφορετικά στολίδια για μία μοναδική γιορτινή διακόσμηση του δέντρου σας.
| Υλικό | Χαρτί |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 18 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.21 kg |
| Χρώμα | Ροζ,Χακί,Ροζ |
| Material | Χάρτινο |
| Κατασκευαστής | Edelman |

Χαρτί, σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ



Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Χαρτί, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί, σετ



Χαρτί, σετ, για δέντρο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν



Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Χαρτί, άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ, για δέντρο

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Χαρτί, σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Για δέντρο, πλάτος, ύψος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα