
Χριστουγεννιάτικες Μπάλες (Σετ 4τμχ) Edelman 1177686
Χαρτί, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικα στολίδια σε σετ, από την εταιρεία Edelman. Το σετ περιλαμβάνει 4 μπάλες κατασκευασμένες από χαρτί σε ιβουάρ, χακί, σομόν και ροζ χρώμα. Συνδυάστε διαφορετικά στολίδια για μία μοναδική γιορτινή διακόσμηση του δέντρου σας.
| Υλικό | Χαρτί |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 18 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Ροζ,Χακί,Ροζ |
| Material | Χάρτινο |
| Κατασκευαστής | Edelman |

Χαρτί, σετ
Σε απόθεμα
Χαρτί, σετ
Σε απόθεμα

Σετ


Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Χαρτί, σετ, για δέντρο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Γυαλί, σετ

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα


Χαρτί, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Χαρτί, άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα


Που λάμπουν, Χριστουγεννιάτικα ειδώλια
Σε απόθεμα
Γυαλί, σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ, για δέντρο

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα