
Διακοσμητικός Καθρέφτης Τοίχου (Φ91) A-S Zelie 215581
95×93 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 105×102 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μεγάλος επιτοίχιος καθρέφτης με μοντέρνο σχεδιασμό, ιδανικός για να διακοσμήσει το υπνοδωμάτιο, το χωλ, το γραφείο, ή σε όποιο άλλο χώρο ταιριάζει. Είναι κατασκευασμένος από ξύλο ευκάλυπτου και MDF_E1 σε μπεζ χρώμα. Διαθέτει υποδοχή για κρέμασμα στο πίσω μέρος. Μπορεί να λειτουργήσει ως χρηστικό και ως διακοσμητικό
| Πλάτος: | 102 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 105 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου | Ξύλο |
| Width | 102 cm |
| Depth | 4 cm |
| Height | 105 cm |
| Total weight | 11.8 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο,MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

95×93 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ανατολίτικο
Σε απόθεμα
2×50 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με πλαίσιο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο

2×41 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ρουστίκ
Σε απόθεμα
48×48 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Οβάλ




8×40 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο

Ξύλο

51×51 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
90×90 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Οβάλ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
50×50 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με πλαίσιο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
