
Πορτατίφ Viokef Vivian 4311000
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πορτατίφ κομοδίνου με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε λευκό χρώμα και έχει λευκό καπέλο από μπουκλέ ύφασμα. Διαθέτει καλώδιο 120εκ. για παροχή ρεύματος με διακόπτη On/Off. Αποτελεί μια υπέροχη και μοναδική διακοσμητική επιλογή. Ιδανικό φωτιστικό για τοποθέτηση σε όλους τους χώρους του σπιτιού και να δώσει μια μοντέρνα πινελιά. Τύπος ντουί: 1xE14 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 60W (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Width | 28 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 43 cm |
| Total weight | 1.45 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, για το γραφείο, για το κομοδίνο
Σε απόθεμα


LED
Σε απόθεμα
LED, με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο, για το γραφείο
Σε απόθεμα

Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, γυαλί
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, βιομηχανικό, γυαλί
Σε απόθεμα
LED, ξύλο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα