
Διακοσμητικό Βάζο (Φ11.5x28.5) A-S Sky 210138
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο με μοντέρνα αισθητική. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε ασημί χρώμα με στριφογυριστό σχέδιο. Ιδανικό για το σαλόνι, την τραπεζαρία ή οποιονδήποτε άλλο χώρο επιθυμείτε να διακοσμήσετε και να δώσετε στυλ. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 22 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.45 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Κεραμικό
Σε απόθεμα



Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό



Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα



Κεραμικό, τερακότα


Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα



45×70 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Κλασικό
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα