
9,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική ξύλινη γλάστρα με φθινοπωρινά φύλλα και λουλούδια. Τα λουλούδια είναι κατασκευασμένο από πλαστικό και polyester υλικό σε πορτοκαλί αποχρώσεις και έχουν σίδερο στο εσωτερικό του για να μπορούν να σταθούν. Χρησιμοποιήστε ψεύτικα φυτά για να διακοσμήσετε μέσα σε ένα βάζο και να αλλάξετε την διάθεση του εσωτερικού ή εξωτερικού σας χώρου.
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Width | 30 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 0.17 kg |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |










Σε γλάστρα
Σε απόθεμα











Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα







Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα





7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα